Šampooni ja juuksemaski töötuba
"Love is in the hair"

Töötuba on just sulle:

 

 

Loo midagi ainult endale

Valmista looduslikust päritolust toode

veeda kvaliteetselt aega oma lähedasega

model, yellow, flower-2333326.jpg

Juuksed – naise püha instrument.
Iidsetel aegadel teadsid inimesed juuste maagilist tähendust. Muistsed slaavlased uskusid, et just juuste kaudu valati Emakese-Maa ja Isakese-Päikese energia inimkehasse.

On antud erinevaid tähendusi, kuid ühtemoodi oluliseks on juukseid ja nende olukorda peetud alati. Juuste välimus võib öelda palju – naise energiataseme, siseorganite ja hormonaalse seisundi ning isegi probleemide kohta perekonnas.
Kuid vahel on “halva soengu päeva” põhjuseks ka vale hooldus või mittesobivad tooted. 

Töötoas valmistab iga osaleja endale mõnusalt vahutava ja leebelt pesevate omadustega šampooni. Kasutame looduskosmeetikas aktsepteeritavaid koostisaineid. Anname kaasa kirjaliku õpetuse šampooni valmistamise alustest, et ka hiljem kodus saaks tehtut korrata.

Lisaks valmistame juukseid tõeliselt niisutava ja toitva juuksemaski, kasutades köögikosmeetikat. Taustaks räägime põnevaid fakte ja uskumusi juuste kohta.

sinu koolitajad

Mari Saat

Sebill looja. Viib läbi erinevaid kosmeetikatoodete töötubasid ja koolitusi nii algajatele kui ka edasijõudnutele. Põlistarkuste ja Rahvaravi koolis läbinud ökoksomeetik/loodusspaa terapeudi õppe. Õppinud kosmeetika toodete formuleerimist.

Katre Abel

Rosehippie looja. Õppinud Põlistarkuste ja Rahvaravi koolis ökoksomeetik/loodusspaa terapeudiks ning omandanud teadmisi Irje Karjuse Herbaatika koolis.

Info :

 

 

Osalejad meist

Tagasiside
Oli põnev ja inspireeriv kogemus, mis tooted sisaldavad ja mida jälgida toodetes. Lisaks põnev informatsioon juustest, mis ja kuidas neid kanda, hoida ja mis on oluline.
-Silje-
Oli äärmiselt põnev! Koostisosade niisama kokku-miximise asemel kuulsin palju nõuandeid, õpetussõnu, müstilisi juhiseid. Koolitajad väga oskuslikud ja toetavad. Suured-suured tänud!
-Liis-
Mulle väga meeldis see koolitus. Meeldis just see, et oli 2 koolitajat, kellest üks oli väga teadlik just retsepti keemilisest koostisest ja oskas seletada erinevate ainete kohta ja teine pool koolitusest oli just holistiline ja saime proovida teha juuksemaski päris söödavatest asjadest.
-Siiri-