Loo oma isiklik looduskosmeetika bränd

Me oleme sulle toeks ideest tooteni, juriidikast turundamiseni!

Looduskosmeetika brändi koolitus on just sulle:

 

 

Koosta unikaalseid retsepte

Olles looja, mitte teiste järgija

Valmista kvaliteetseid tooteid

Kasutades selleks looduslikku päritolu toorainet

Loo oma looduskosmeetika bränd

Mida võid müüa nii Eestis kui kogu Euroopas

glass rod, stir rod, miron glass-1482836.jpg

01.

moodul

Esimeses moodulis õpetame sulle vajalikke eelteadmisi looduskosmeetika valmistamisest. Siin moodulis õpid sa lähemalt tundma naha ehitust ja funktsioneerimist. Mõistad, mis on iga naha kihi ülesanne ning milliste toimeainetega neid mõjutada. Saad teada, kuidas toimeained jõuavad nahka. Teades peamisi nahaprobleemide põhjuseid, on sul lihtsam nende leevendamiseks toote retsepte looma hakata. Õpid lähemalt tundma erinevaid koostisaineid – saad teada, kuidas neid jaotatakse, kust neid hankida ning milliste kriteeriumite alusel valida.

cosmetics, beauty, health-5475915.jpg

02.

Moodul

Teises moodulis paneme õpitu praktikasse. Saad ise valmistada erinevaid tooteid algusest lõpuni. Õpid retsepti looma, sobivaid looduslikke koostisaineid valima ning tööprotsessi läbi viima. Lähemalt tutvud säilitusainetega – millistes toodetes on need vajalikud, kuidas neid valida ja doseerida. Selgeks saab ka pH mõõtmine ning põhjused, miks see niivõrd oluline on. 

Enne iga toote valmistamist räägime sulle, milliseid töövahendeid ja koostisaineid sa vajad, milline on täpne tööprotsess ning kuidas saavutada stabiilne ja ohutu toode. Kõik vajalikud töövahendid ja koostisained on koolitaja poolt.

Koolituse käigus õpid valmistama:

law, world, legal-419057.jpg

03.

Moodul

Kolmas moodul saab olema üks olulisemaid neile, kes soovivad enda tooteid ka müüma hakata. Ei ole vahet, kas sa müüd neid oma naabrinaisele või Stockmannis – kõigile kehtivad ühesugused nõuded. Aitame sul mõista kogu seda bürokraatiat ning teeme selle samm-sammu haaval selgeks. Peale seda ei pea sa kindlasti enam Terviseametiga pikki meilivestlusi pidama.

beauty, cosmetic, products-4993471.jpg

04.

Moodul

Neljandas moodulis õpetame sulle ettevõtte loomise aluseid. Kuidas lihtsalt ning kiirelt raamatupidamist teha kui käive pole veel piisavalt suurt, et teenust tellida. Lisaks, räägime olulisematest alustaladest, et sinu ettevõtte turundus oleks edukas. Sa võid luua imelisi tooteid, aga see ei taga sulle edu kui inimesed ei tunne sind ega leia ülesse. Aitame sul jõuda selgusele, kes sa oled, kes on su sihtgrupp ning kuidas nendeni jõuda.

05.

moodul

Koolitus lõppeb lõputöö esitamisega. Võta seda kui harjutust, enne kui päriselt enda tooteid tootma ja müüma hakkad. Lõputöö koosneb kahes osast: valikvastustega küsimused ning enda toote esitlus koos vajaliku dokumentatsiooniga.

Koolituse lõpuks:

  • Arendad iseseisvalt stabiilseid, ohutuid ning toimivaid kosmeetikatooteid, mida võid müüa kogu maailmas. Tead, kuidas valida koostisaineid toodetesse.

  • Mõistad EU kosmeetika regulatsiooni olemust. Tead, kuidas planeerida kosmeetikatoote turule toomist. Omad täpset ülevaadet, milliseid dokumente on sul vaja koostada, säilitada või edastada järelvalveorganitele. 

  • Koostad iseseisvalt korrektse toote etiketi ning esitad tootele sobilikke väiteid, lähtudes EU kosmeetika regulatsioonist.

  • Tead, kuidas koostada enda toodetele õiglane hind, mis ei jätaks sind kasumita.

  • Lood oma brändile esmase visuaali ja positsioneeringu.

  • Kogu koolituse vältel saad individuaalset tagasiside ja näpunäiteid kosmeetikatoodete ohutushindajalt.

Olen koolituse jooksul väga palju juurde õppinud. Retsepti koostamine on  peale koolitust ikka palju muutunud. Üleüldse sain väga palju kasulikku teavet, millest enne polnud aimugi. Sain juurde professionaalsust toodete tegemisel. Ülihea oli see, et sain selgemaks, kuidas üldse toode turule tuua- just see paberimajandus. Parim on olnud see, et saime nii palju erinevaid tooteid teha ja katsetada. Kõik oli super!
Siiri Kuusmann
Õppisin väga palju, eriti koostisainete omaduste kohta, see aitab paremini valida ning omavahel kombineerida. Mitmeid tooteid ei osanud teha, näiteks geeltooteid, mitsellaarvett, puhastusvahtu. Hästi tänulik uute teadmiste ja oskuste üle! Lisaks suurepärane korraldus, kõik oli nagu õppeplaanides lubatud ja rohkemgi veel. Meeldis sõbralik ja rahulik õhkkond, meeldisid kõik õpetajad- hästi positiivsed ja andsid hästi oma teadmisi edasi. Head materjalid, mida jagati,
Koolituse käigus õppisin, kuidas erinevaid retsepte koostada ning erinevate tootekategooriate erinevusi. Mind huvitas seadusandlus ning need teadmised ma ka sain. Algajad saavad algteadmisi ja tegijad saavad sügavamat ja täpsemat infot. Väga meeldis koolituse juures toetus, et alati saab küsida nõu.

Me oleme Sulle abiks arendamisel ideest tooteni, mida kliendid vajavad, tahavad ja armastavad!

Sinu koolitajad

Mari Saat

Sebill looja. Viib läbi kosmeetikatoodete töötubasid ja koolitusi. Koolitanud end nii Eestis kui välismaal. Õppinud kosmeetikatoodete formuleerimist.

Triin Truu

Skinsafe OÜ looja. Kosmeetikatoodete ohutushindaja ja arendaja. Õppinud Tartu Ülikoolis magistrantuuris biomeditsiini. Seejärel õppis Triin kosmeetikatoodete ohutushindajaks ja kosmeetika keemikuks ehk tootearendajaks

Eili Kukumägi

Iluvaldkonna kogemust aastast 2005. Omandatud küünetehniku, kosmeetiku, massööri ning ripsmetehniku erialad. Õppinud mitmete rahvusvaheliste õpetajate käe all Venemaalt, Iisraelist, Aserbaidžaanist, Ukrainast, USAst, Hispaaniast, Poolast, Balilt, Norrast jne.

Katrin Bouziane

Sinufirma portaali looja. Raamatupidamisega tegelenud 20 aastat ning ettevõtlusega 10 aastat.

Helle Tõnts_ Loo oma isiklik looduskosmeetika bränd_ Sebill koolitused

Helle Tõnts

Helle on olnud turunduses üle 10 aasta ning töötanud Eestis ja Londonis nii väikeste kui suurte brändidega (nt Elisa, SEB, Elsavie, Hyundai, Bauhof, Eesti Energia jne).

Info:

 

 

Soovitaksin ka neile, kes ei kavatse oma brändi luua. Kursuselt saab vajaliku info kätte kiireimini kui ise Internetist otsides. Ja kursuselt õpid palju rohkem kui ise suudad leida.
Annela Tiks
Kui sa tahad teada, kuidas päriselt kosmeetikat teha, siis see koolitus on MUST BE. Koolituse hinna ja kvaliteedi suhe väga hea. Tunnen, et sain täie raha eest teadmisi ja oskusi.

Tutvu kindlasti enne registreerumist järgneva dokumendiga

Soovin osaleda koolitusel

*Eraisik: Nimi, aadress, e-posti aadress *Ettevõte: Ettevõtte nimi, registreerimisnumber, juriidiline aadress, e-posti aadress